Type de paiement: T/T
| Rated Capacity | |
| Rated voltage | |
| Contacter Maintenant |
Modèle: TH-ICP936
Application: Jouets, Outils électroportatifs, Électroménagers, Electronique grand public
Certification: ce
Lieu D'origine: Chine
| Unités de vente | : | Piece/Pieces |
|---|
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Item | Value |
| Application | Consumer Electronics, Toys, Home Appliances |
| Cycle Life | Over 1000 cycles |
| Model Number | TH-ICR936(M7004) |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Weight | 25g/pcs |
| Size | 45.4*26.6*17.3mm |
| Cell voltage / Capacity | 3.7V*1400mAh=3600mWh |
| Voltage / Capacity | 9V/575mAh |
| Charging voltage / current | 5V-2A |
| Output current | 0.5A |
| Maximum output power | 4.5W |
| Conversion rate | 86% |
| Charging mode | Charging Box |
| LED light Indicator | Charging-ed light on; Full charged-green light on(about 2.5h) |
| Package | 4*battery + charging cable + charging box |




Type de paiement: T/T
Incoterm: FOB
Produits chauds
SEND INQUIRY