Type de paiement: T/T
| Rated Capacity | |
| Rated voltage | |
| Contacter Maintenant |
Modèle: TH-ICP944C
Application: Jouets, Outils électroportatifs, Électroménagers, Electronique grand public
Certification: ce
Lieu D'origine: Chine
| Unités de vente | : | Piece/Pieces |
|---|---|---|
| Télécharger | : |
|
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Item | Value |
| Anode Material | Other |
| Application | Toys, Home Appliances |
| Brand Name | HW |
| Model Number | TH-ICP944C |
| Electric Energy | 4.44Wh |
| Storage Type | Normal |
| Place of Origin | China |
| Weight | 0.005KG |
| Size | 25.7*16*47.5mm |
| Cell voltage / Capacity | 3.7V*1200mAh=4440mWh |
| Voltage / Capacity | 9V/500mAh |
| Charging voltage / current | 5V-500mA |
| Output current | 0.5A |
| Maximum output power | 4.5W |
| Conversion rate | 86% |
| Charging mode | Type-C |
| LED light Indicator | Charging-Green Light Flash Full Charged-Green Light on |
| Package | 2pcs+2 in1 cable + box |




Type de paiement: T/T
Incoterm: FOB
Produits chauds
SEND INQUIRY