Type de paiement: T/T
| type of battery | |
| Rated Capacity | |
| Rated voltage | |
| Contacter Maintenant |
Modèle: TH-ICR110C
Application: Jouets, Outils électroportatifs, Électroménagers, Electronique grand public
Certification: ce
Lieu D'origine: Chine
| Unités de vente | : | Piece/Pieces |
|---|---|---|
| Télécharger | : |
|
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Item | Value |
| Anode Material | Other |
| Application | Toys, Home Appliances |
| Brand Name | HW |
| Model Number | TH-ICR110C |
| Electric Energy | 1.11Wh |
| Storage Type | Normal |
| Place of Origin | China |
| Size | 32.2*60mm |
| Cell voltage / Capacity | 3.7V*3000mAh=11100mWh |
| Voltage / Capacity | 1.5V/6500mAh |
| Charging voltage / current | 5V-500mA |
| Output current | 2.5A |
| Maximum output power | 3.75W |
| Conversion rate | 95% |
| Charging mode | Type-C |
| LED light Indicator | Charging-Green Light Flash Full Charged-Green Light on |
| Package | 2pcs+2-in-1 cable+box |



Type de paiement: T/T
Incoterm: FOB
Produits chauds
SEND INQUIRY