Type de paiement: T/T
Modèle: TH-ICR535(M7011)
Application: Jouets, Outils électroportatifs, Électroménagers, Electronique grand public
Certification: ce
Lieu D'origine: Chine
| Unités de vente | : | Piece/Pieces |
|---|---|---|
| Télécharger | : |
|
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Item | Value |
| Application | Consumer Electronics, Toys, etc. |
| Cycle Life | over 1000 cycles |
| Model Number | TH-ICR535(M7011) |
| Operating Temperature(℃) | -25~+60℃ |
| Brand Name | HW |
| Battery Size (Diameter*Length) | 14.2*50.2mm |
| Cell voltage / Capacity | 3.7V*920mAh≈3500mWh |
| Voltage / Capacity | 1.5V/2000mAh |
| Charging voltage / current | 5V-500mA |
| Output current | 2.5A |
| Maximum output power | 3.75W |
| Conversion rate | 92% |
| Charging mode | Specific Charger |




Type de paiement: T/T
Incoterm: FOB
Produits chauds
SEND INQUIRY