Type de paiement: T/T
| type of battery | |
| Rated Capacity | |
| Rated voltage | |
| Contacter Maintenant |
Modèle: TH-ICR535(M7012)
Application: Jouets, Outils électroportatifs, Électroménagers, Electronique grand public
Certification: ce
Lieu D'origine: Chine
| Unités de vente | : | Piece/Pieces |
|---|---|---|
| Télécharger | : |
|
The file is encrypted. Please fill in the following information to continue accessing it
| Item | Value |
| Brand Name | HW |
| Charger Model Number | M7012 |
| Application | Remote Control, Toy vehicles, Electric toothbrush, Calculator, Table Lamp, Alarm clock |
| Battery type | Lithium Ion |
| Capacity | 3500mWh |
| Voltage | 1.5V |
| Cycle life | over 1000 Times |
| OEM/ODM | Accepatable |
| Protection | Charging Protection |
| Charger Input Volt | DC 5V/2A |
| Charger Input Power | 10W |
| Charger No-load Input Power | 0.3W(Max) |
| Charger Output | DC 1.5V/AA 1000mA(MAX); AAA 500mA(MAX) |


Type de paiement: T/T
Incoterm: FOB
Produits chauds
SEND INQUIRY